KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16969274

nr 1696 9274

Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad OR, komposition. Olja på pannå, bildmått: 48x78 cm, yttermått inklusive ram: 61x91 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 28 april 2025
kl 20:10:36